Best Price

Cena 28 lipiec 2019

od 238zł

Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji

Pomysły na pobyt, weekend i wyjścia w Kraków i jego okolicach

Hotel Campanile Kraków lezy w samym sercu Starego Miasta. Z hotelu mozna udac sie na spacer wsród najwazniejszych zabytków i miejsc Krakowa. Rynek Glówny, niegdys jeden z najwiekszych placów sredniowiecznej Europy, gdzie dumnie rozposciera sie Kosciól Mariacki, znajduje sie 5 minut pieszo od hotelu. Wspomniany kosciól to perla gotyku posiadajaca niezwykly monumentalny oltarz wykonany przez Wita Stwosza. Co godzine z wiezy kosciola grany jest hejnal mariacki, którego tradycja liczy ponad siedemset lat i jest zwiazana z legenda z czasów najazdu tatarskiego. Tuz obok znajduja sie krakowskie Sukiennice, gdzie mozna zakupic wspaniale pamiatki i typowe produkty regionalne.

Aby byc pewnym, ze nie ominelo sie zadnego waznego zabytku, warto podazac Droga Królewska wiodaca przez najwazniejsze punkty Starego Miasta. Gwozdziem programu jest oczywiscie Zamek na Wawelu, usytuowany 10 minut pieszo od hotelu.

Centrum jest pelne nastrojowych barów i restauracji na kazda kieszen, w tym slawnych barów mlecznych i pierogarni. Imprezowicze znajda takze wiele nowoczesnych dyskotek i pubów, które przescigaja sie w ofercie najrózniejszych marek piwa.

Tuz obok hotelu znajduje sie takze stacja kolejowa, skad mozna wybrac sie do Wieliczki lub do Oswiecimia. Kraków jest takze doskonala baza wypadowa na poludniowa Polske i polskie góry.

Zamknij